يكشنبه 1 مهر 1397   00:58:08
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/7/16 يكشنبه
برگزاری جلسه شورای معاونین اداره کل اموراقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد
جلسه شورای معاونین اداره کل امور اقتصادی و دارایی کهگیلویه و بویراحمد با حضور ابراهیم کشاورز مدیرکل، معاونین توسعه مدیریت و منابع، نظارت مالی و اقتصادی، رئیس اداره حراست، رئیس امور اداری و تدارکات و مسئول روابط عمومی اداره کل برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کهگیلویه و بویراحمد، ابراهیم کشاورز مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان طی سخنانی در این نشست بر ضرورت توجه به نظم و انضباط اداری تاکید کرد و افزود: انتظار میرود که این نشستها با یک نظم و ترتیب خاص برگزار گردد و برگزاری مستمر این نشست ها برای حل مشکلات و ارائه پیشنهاد در راستای بهبود فعالیت ها در محیط کاری بسیار مهم و حیاتی است.

کشاورز اظهار داشت: در حال حاضر تدوین برنامه و راهبرد درازمدت اداره کل برای تحقق سیاستها و اهداف وزارت امور اقتصادی و دارایی و نیز برنامه های مدنظر مدیریت ارشد استان یک ضرورت است و باید با برنامه ریزی و دقت نظر، برنامه راهبردی اداره کل برای حداقل یک دوره 5 ساله تهیه و تنظیم و در راستای عملیاتی نمودن آن تلاش و کوشش لازم صورت گیرد.

کشاورز در این نشست توجه به برنامه های اقتصاد مقاومتی و برنامه ریزی در راستای اجرای آن را از اولویت برنامه های این اداره کل برشمرد و از همه مسئولان اداره کل خواست تا در این مورد تمام سعی و تلاش خود را بکار گیرند.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir