يكشنبه 1 مهر 1397   00:55:35
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/7/16 يكشنبه
برگزاری پانزدهمین جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان آذربایجان شرقی
پانزدهمین جلسه شورای هماهنگی واحدهای تابعه وزارت متبوع به میزبانی اداره کل امور اقتصادی و دارایی با حضور مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان‌شرقی، روسا،مدیران کل و نمایندگان دستگاههای اجرایی واحدهای تابعه شامل؛ امور مالیاتی،گمرک، بانک ملی، جمع آوری و فروش اموال تملیکی، بورس منطقه‌ای و شرکت بیمه ایران آذربایجان شرقی در محل سالن کنفرانس این اداره کل در تبریز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی، در این جلسه رضا حسینی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی آذربایجان شرقی و رییس شورای هماهنگی مدیران واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان گفت: استان آذربایجان شرقی اولین استان در راه اندازی پنجره واحد خدمات سرمایه گذاری می باشد.

وی گفت: خوشبختانه با همکاری و هماهنگی که وجود داشته طرح جامع مالیاتی در استان آذربایجان شرقی در حال اتمام می باشد و دو نقطه کلیدی که به این همکاری و هماهنگی ارتباط پیدا می کند بحث درآمد و تبادل اطلاعات مالی مابین سیستم مالی تمام موسسات مالی، گمرک و مدیریت مالی دستگاههای اجرایی با سیستم مالیاتی که جزء محورهای مهم هماهنگی و همکاری تعریف و تلقی می‌شود. رئیس شورای هماهنگی مدیران واحدهای تابعه وزارت امور اقتصادی و  دارایی در استان گفت: وجود منطقه آزاد، پذیرش هیات و همایش های مشترک در استان آذربایجان شرقی باعث موفقیت این استان در بحث های توسعه ای می‌باشد.

سپس غلامرضا شریفی مدیر کل امور مالیاتی استان آذربایجان شرقی گفت: طرح جامع مالیاتی از جمله برنامه و برش های استانی می باشد که اداره کل امور مالیاتی باید انجام دهد و با اتمامش طرح جامع مالیاتی در کل استان با پروتکل هایی که اداره کل امور مالیاتی به مجموعه کشور ابلاغ کرده پیاده خواهد شد.

وی گفت: اداره کل امور مالیاتی در رابطه با واحدیابی و کشف منابع جدید به بانک های اطلاعاتی اکتفا نکرده بلکه نیروهای خود را به صورت میدانی و فیزیکی در کل شهرستانها بسیج نموده که خوشبختانه آمارهای رضایت بخشی را به دست آورده است.

وی با تبریک به واحدهای تابعه وزارت امور اقصادی و دارایی به خاطر کسب رتبه های برتر جشنواره شهید رجایی در ارزیابی عملکرد سال 95 اظهار امیدواری کرد تا در سال های آتی شاهد موفقیت و کسب رتبه های برتر توسط تمام مجموعه وزارت متبوع باشیم.

مدیر کل امور مالیاتی استان آذربایجان شرقی گفت: اداره کل امور مالیاتی نیز با توجه به سختی هایی که وجود داشته علی‌الخصوص در شاخص های عمومی از جمله؛ تکریم ارباب رجوع و ادای حق مودیان از کسب رتبه برتر در جشنواره شهید رجایی برخوردار شده که این موفقیت را مدیون همکاری ها و همراهی تمام مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی می باشد.

شایان ذکر است جلسه با دستورهای؛ بررسی راهکارهای بهبود فضای کسب و کار مجموعه دستگاههای تابعه وزارت متبوع از طریق الکترونیکی کردن خدمات و ارائه گزارش درآمدها و هزینه های استان توسط شریفی، مدیر کل امور مالیاتی و لایحی ، معاون نظارت مالی و رییس خزانه معین استان تشکیل شد.
 
 

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir