يكشنبه 1 مهر 1397   01:00:21
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1396/7/16 يكشنبه
یازدهمین جلسه هماهنگی ذیحسابان دستگاه های اجرایی البرز برگزار شد
یازدهمین جلسه هماهنگی ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان البرز با حضور معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان ، ذیحسابان و معاونین ذیحساب دستگاه های اجرایی استان البرز در کانون امام علی (ع) اداره کل آموزش و پرورش استان البرز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز،در این جلسه «فرزاد امیرزاده» معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان البرز ضمن عرض تسلیت فرارسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) به پروژه مولدسازی و مدیریت دارایی های دولت و پروژه توسعه و استقرار خزانه داری الکترونیک که به عنوان پروژه های اقتصاد مقاومتی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز محسوب می شوند اشاره کرد و گفت : همایش ملی مولدسازی و مدیریت دارایی های دولت در تاریخ 30 مهر 1396 توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود.

وی هدف از برگزاری این همایش را تبیین مبانی نظری و تجربی مولدسازی دارایی ها ، بررسی تاثیر مولدسازی دارایی های دولتی بر اقتصاد مقاومتی، مولدسازی دارایی های دولتی و نقش آن در توسعه پایدار(اقتصادی، سیاسی،فرهنگی و اجتماعی)، بررسی تجربیات مولدسازی دارایی های دولتی در کشورهای مختلف و دستیابی به راهکارهای مناسب جهت مولدسازی دارایی های دولتی عنوان کرد و از ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان تا با مراجعه به سایت hamayeshmeli.com جهت شرکت در همایش مذکور ثبت نام نمایند.

امیرزاده به انجام ارزیابی عملکرد مدیریتی ذیحسابان در سال1395 اشاره و افزود: ذیحسابان می توانند با مراجعه به پورتال اداره کل نظارت بر ذیحسابی ها، وارد بخش ارزیابی عملکرد مدیریتی ذیحسابیها شده و نسبت به تکمیل فرمهای مربوطه اقدام نمایند.

همچنین ،وی به برخی مصوبات ، آیین نامه ها و بخشنامه ها اشاره و توضیحاتی درخصوص آنها ارائه کرد.

بنابراین گزارش در این جلسه «محمدباقر رحیم خانی » ذیحساب استانداری البرز و سرپرست ذیحسابی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان البرز و دبیر کمیته تخصصی ذیحسابان گزارشی از موارد مطروحه در جلسه کمیته تخصصی ذیحسابان مورخ3. 7. 96 ارائه نمود و در پایان این جلسه نیز،معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین استان به سوالات و ابهامات ذیحسابان دستگاه های اجرایی استان البرز پاسخ لازم را ارائه نمود.

 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
نشانی: میدان امام خمینی ـ خیابان باب همایون ـ خیابان صور اسرافیل  تلفن : 39909 فاکس: 39967627  کدپستی: 1114943661 پست الکترونیک: info@mefa.gov.ir